misha

"I would harvest her biomass" czyli dzień Tyranida w FGB

1 post w tym temacie

Czołem

Ponieważ bawię się Tyranidami i tego robactwa mam pod dostatkiem, pomyślałem, że fajnie by było zorganizować jakiś dzień promocyjny dla tej frakcji.

Wrzucę wstępne luźne pomysły jakie przyszły mi do głowy i może warte będą realizacji w danym dniu.

Kiedy?

Co do daty - nic nie wiem jeszcze. Wolałbym chyba w sobotę z racji, ew mam trochę urlopu zaległem i mógłbym wziąć dzień wolny w tygodniu tylko większość z nas też pracuje/uczy się, więc słabo to widzę.

Co?

1. Tyranid Showcase   -  mam tyle Tyranidów najróżniejszych, że można wymienić na kilka dni/tydzień gablotę pokazową w FGB na Tyranidów
2. Tyranid ogólnie charakterystyka - jakiś panel dyskusyjny o poszczególnych oddziałach, co gdzie piszczy i dlaczego nie warto przepłacać etc
- ogolnie HQ, Troops, Elite, Fast, Heavy, Lords of War
3. Tyranid rozpiski 750 / 1000 / 1250 / 1500 / 1850
jakieś przykładowe w miarę kompetytywne do pogrania złożenia, wraz z np sugerowaną cena FGB od razu

4. Tyranid zasady  - coś o zasadach, co jak działa i dlaczego, co warto łączyć na co zwracać uwagę, jakieś taktyki
- wykorzystanie Covera
- wykorzystanie synapsy
- wykorzystanie psioniki
- fortyfikacje
5. Podręczniki / zasady dostępne  co gdzie można znaleźć jednym słowiem
Codex,
Kampania Deathstorm,
Datasheets,
Imperial Armour IV
6. Ciekawe formacje trochę nawiązując do powyższego i rozpisek
- Genestealer Manufactorum
- Skytyrant
- Spore field
- Skyblight

7. Nauka gry Tyranids vs Imperial Fists/Grey Knights 500-750 ptk
8. Pojedynki "Dawaj na ring"  walki coś ala 1 vs 1 np Dante vs Swarmlord czy Imperial Knight vs Hierophant Titan albo Dred vs Tyrant
kategoria Infrantry, Beast, Bikes 
kategoria Monstrous, Walker, Chariot
kategoria Gargantuan, SHWalker
open
9. Fighter Ace Dog Fights FMC/FGC vs Flyers   pojedynek na stole z LOS blokerami np 2 Tyranty vs 3-4 Stormtalony czy Stormraven itp. czy Harridan vs jakaś inna banda.
10. Magnesowanie modeli Tyranidów - Tyrant, Tervigon, Tyranid Warriors, Carnifex, Crone itp
11. Speedpainting Tyranidów - podstawowe modele/pancerze (Termagaunty, Genestealersi, Warriorzy), podstawki texturami. Jakiś box rozpakowany i pomalowany podkładem (zoltym, bialym, srebrnym, czerwonym) i co z tego pozniej mozna zrobic przez wash/drybrush i pancerzyki, wraz z podstawką jak textura GW

Co myślicie ?  Wolelibyscie jakas sobote w maju (np wolne mam 21 Maja czy coś w tygodniu ale w okrojonym zakresie)

Ofcurz myślę, też by np na ten czy jakiś okres była dodatkowa promocja na zamowienia Tyranidzkie, ale to decyzja sklepowa.

pozdro

misha

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta